16 لغایت 19 دی ماه :
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی جامع صنعت کشاورزی در اصفهان

نمایشگاه فاخر صنعت کشاورزی در نصف جهان

مدیرعامل و مدیر نمایشگاه‌های داخلی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی  استانروز پنجشنبه ۴ دی ۱۳۹۹ با حضور در سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان با رئیس، معاون برنامه‌ریزی و مدیر روابط‌عمومی سازمان دیدار و گفت‌وگو کردند. به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، علی یارمحمدیان در خصوص برگزاری نمایشگاه‌ تخصصی کشاورزی در استان ابراز داشت: با توجه به این‌که نمایشگاه جامع صنعت کشاورزی به عنوان مهمترین نمایشگاه حوزه کشاورزی در کشور محسوب می‌شود، امیدواریم بتوانیم در شرایط کنونی و شیوع بیماری کرونا؛ با رعایت کامل دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های بهداشتی و همچنین همراهی و مساعدت دستگاه‌های ذی‌ربط از جمله سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان اصفهان، همچون گذشته شاهد برگزاری نمایشگاهی فاخر و در شأن و منزلت استان اصفهان باشیم.

نمایشگاه عرضه توانمندی های صنعت کشاورزی

مهدی تقی‌پور رییس سازمان نیز با تاکید بر لزوم توجه به کیفی بودن نمایشگاه‌های تخصصی کشاورزی اظهار داشت: سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی تلاش خواهد کرد با شناسایی اعضای حقیقی و حقوقی صاحب ایده و فناوری، ایشان را برای نمایش و عرضه توانمندی و دستاوردهای خود برای مشارکت در نمایشگاه جامع صنعت کشاورزی ترغیب کند.

رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان اصفهان افزود: با عنایت به این‌که دانش‌گستری و ارتقای سطح مهارت در کارشناسان و فعالان بخش کشاورزی از مهمترین اهداف این سازمان محسوب می‌شود، امسال نیز برگزاری همایش‌ها و سمینارهای تخصصی بخش کشاورزی هم‌زمان با نمایشگاه؛ در دستور کار این سازمان قرار دارد.

در این جلسه مقرر شد مشارکت‌کنندگان با دریافت معرفی‌نامه از سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان اصفهان، از تسهیلاتی از جمله تخفیف در خرید فضای غرفه بهره‌مند شوند.

 

نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی جامع صنعت کشاورزی (سیستم‌های نوین آبیاری، ماشین آلات کشاورزی، نهاده‌ها و کشت‌های گل‌خانه‌ای) از ۱۶ لغایت ۱۹ دی ۱۳۹۹ (ساعت ۱۰ الی ۱۸) در محل جدید برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان واقع در کمربندی شرق اصفهان، برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *